Nabídka ubytování v Hroznové LhotěApartmán je umístěn v půdním prostoru zrekonstruované stodoly ve dvoře a má svůj samostatný vchod, 2 pokoje (2-lůžkový s možností přistýlky a 4-lůžkový),společenskou místnost s plně vybaveným kuchynˇským koutem,balkon s posezením a výhledem do krajiny ,koupelnu a WC.Po domluvě nabízíme snídani. Ubytování nabízíme celoročně, v létě je možné vidět tradiční zpracování slámy na staré mlátičce a výrobu slámových došků.V přízemí se nachází prodejna řemeslných výrobků s expozicí grafiky,obrazů a s ukázkou litografie. Nabízíme možnost posezení ve vinném sklepě u našich vín a také grilování a posezení pod pergolou s vinnou révou.

Cena ubytování činí 400 Kč/noc.
Ceny pro rodiny s dětmi - děti do 2 let zdarma, děti do 15 let - 250,- Kč za noc.
Fotogalerie

Co u nás uvidíte?

Výroba slaměných kruhů a doškových krytin.
Slámové věnce vyrábíme ze slámy vypěstované v našem regionu jako polotovar pro další zpracování.Atelier a litografická dílna.
Princip litografie spočívá v chemických schopnostech litografického kamene,jemnozrného uhličitanu                                      vápenatého
Vinný sklep.
Vinný sklep nabízí možnost posezení v příjemném prostředí cihlové klenby nebo přímo na zahradě pod vinnou                                      révou.

Rezervace

Rezervaci ubytování můžete provádět:

Tel: +420 731 463 260
Email: f.pavlica@seznam.cz